• İlklere İmza Atmaya Devam Ediyoruz

  İlklere İmza Atmaya Devam Ediyoruz

 • Kale Yazılım, Neo4J’nin Çözüm Ortağı oldu.

  Kale Yazılım, Neo4J’nin Çözüm Ortağı oldu.

  Büyük veri ailesinin öncü firması Neo4J ile birlikte çizge veritabanlarını kurumsal özelliklerle ülkemize kazandırıyoruz.
 • T.C. Kimlik Kartları için başvurular alınmaya başladı.

  T.C. Kimlik Kartları için başvurular alınmaya başladı.

  14 Mart 2016 tarihinde Kırıkkale ilimizde TCKK başvuru kayıtları Kale Yazılım tarafından geliştirilen modüller aracılığı ile alınmaya başlandı.
 • Kale Yazılım, GraphConnect Europe 2016 için sponsor oldu.

  Kale Yazılım, GraphConnect Europe 2016 için sponsor oldu.

  26 Nisan 2016 tarihinde Londra’da gerçekleştirilen GraphConnect Europe 2016’ya sponsor olarak katılmanın gururunu yaşıyoruz.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Neden Varız?

Kurumsal ihtiyaçlarınız için projelendirdiğiniz yazılım sistemlerinizin projenizin sonunda çalışır, güvenli, hızlı, esnek ve bakımı yapılabilir olmasını mı istiyorsunuz?
Biz bunun için varız.

Başarımızın Sırrı

1994 yılında çıktığımız yola, bugün konularında uzman ve deneyimli büyük bir ekiple müşterilerimize ve ülkemize birinci sınıf hizmet vererek devam ediyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana teknolojik ilerlemeler ve yenilikleri sürekli takip ederek kendimizi güncel ama güvenilir mimarilere adapte ediyor, ana bilgisayarlar üzerinde yazılım geliştirerek başladığımız serüvenimize sırasıyla istemci-sunumcu, dağıtık ve merkezi mimarilerle devam ederek bugün tümüyle tarayıcılar üzerinde çalışan sistemler geliştirerek devam ediyoruz.

Üstlendiğimiz projeleri hayata geçirirken, müşterilerimize her zaman "Kale Yazılım yaptığı işin hakkını verir" cümlesini kurduracağımız bir deneyim sunuyor, müşterilerimizle bir ekip ruhu ile çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, işi iyi bir şekilde ortaya koymak sadece teknik bilgi, deneyim ve uzmanlıkla değil müşterilerimizle aynı hedefi paylaşmakla mümkün olabiliyor.

Başarı için biz;

 • İhtiyaçlarınızı doğru belirleriz ve benimseriz
 • En doğru teknoloji ve mimari ile yola çıkarız
 • Sorununuz bizim de sorunumuzdur, sizi yalnız bırakmayız
 • Mutlu bir ekiple müşterimize ve işimize pozitif bakarız
 • Kalite anlayışımızdan ödün vermeyiz
 • Doğru gördüklerimize doğru, yanlışlara yanlış deriz
 • Sizin için güvenilir bir yol arkadaşı oluruz
 • Etik değerlerimizden vazgeçmeyiz

Biz Kimiz

1994 yılında kurulmuş bağımsız bir yazılım eviyiz. Çoğumuz için sorunun temel cevabı bu olsa da biz kendimizi değerleri olan ve onlara sahip çıkan, ülkesini seven, ona ürettiği hizmetlerle değer katan, işini iyi yapmaya odaklanmış ve ruhu olan bir ekip olarak tanımlıyoruz.

Yetkinliklerimiz

Çok Katmanlı Uygulama Sistemleri
Microsoft .NET ve J2EE Teknolojileri
Web Teknolojileri
Güvenli Yazılım Geliştirme Teknikleri
Veritabanı Tasarım ve Yönetimi
İş Zekası Uygulamaları
Veri Dönüştürme ve Aktarım Araçları
Büyük Veri Sistemleri

Ürünlerimiz

E-Devlet ve kurumsal yazılım çözümlerindeki uzmanlığımızı büyük veri deneyimimizle birleştirdik ve Neo4J Çözüm Ortaklığımız ile birlikte graph (çizge) verisine odaklanmış yeni çözüm ve ürünlerle karşınıza çıktık. Graph verisini görselleştirmek, keşfetmek ya da ilişkisel veri kaynaklarından başınız ağrımadan sürekli veri aktarımı yapmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

Kalite Belgelerimiz

Projelerimiz

Kale Yazılım'ı bugüne taşıyan, müşterilerimizin bize güvenerek emanet ettiği projelerimiz...

MERNİS - Merkezi Nüfus İdaresi Sistemi
Hizmet Süresi 2000 - Devam Ediyor

Merkezi Nüfus İdaresi Sistemi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının tüm nüfus olay (doğum, evlenme, boşanma, ölüm, vb.) bilgilerinin ve bu bilgiler üzerinde gerçekleşen değişikliklerin elektronik ortamda yönetilmesi için geliştirilmiş, temelleri 1970'li yıllarda atılan ülkemizin ilk e-Devlet projesidir.

KPS - Kimlik Paylaşımı Sistemi
Hizmet Süresi 2004 - Devam Ediyor

Kimlik Paylaşımı Sistemi, MERNİS bünyesinde merkezi olarak tutulan bilgilerin kamu kurum ve kuruluşları ve diğer tüzel kişiliklerle çevrim içi paylaşımını sağlayan, bugün kamu hizmeti için kritik önemde 7/24 esasında hizmet veren bir e-Devlet projesidir.

AKS - Adres Kayıt Sistemi
Hizmet Süresi 2007 - Devam Ediyor

Adres Kayıt Sistemi, Türk Vatandaşları ve Türkiye’de yaşayan yerleşik yabancıların yerleşim yeri ve diğer adres bilgilerinin elektronik ortamda merkezi bir yapı içerisinde güncel olarak tutulması ve adres konusundaki dağınıklığa son verilmesini sağlayan önemli bir e-devlet projesidir.

GöçNet - GöçNet Kurumsal Uygulama Sistemi
Hizmet Süresi 2013 - Devam Ediyor

Türkiye’nin göç ve uluslararası koruma alanında örnek bir ülke olmasını sağlayan, yabancıların Türkiye’ye girişleri/kalışları/çıkışları, sınır dışı edilmeleri, giriş yasakları, uluslararası koruma, geçici koruma ve insan ticareti mağdurlarının korunmasıyla ilgili iş ve işlemlere ait bilgilerinin elektronik ortamda yönetilmesi için geliştirilmiş bir göç sistemi projesidir.

MAKS - Mekansal Adres Kayıt Sistemi
Hizmet Süresi 2011 - Devam Ediyor

Adres Kayıt Sisteminde metinsel nitelikte tutulan adres bilgilerinin coğrafi koordinatlarla birleştirilmesi ve oluşturulan altyapının diğer sistemlere entegre edilebilmesi amacıyla 2011 yılında çalışmalarına başlanarak 2013 yılında hizmete alınmış bir e-devlet projesidir.

VAS - Veri Ambarı Sistemi
Hizmet Süresi 2010 - Devam Ediyor

2011 yılında hizmete giren Veri Ambarı Projesi, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’ nün hizmet ve veri kalitesini artırmaya yönelik süreçlerini desteklemek ve takip etmek amacıyla, canlı sistem kaynaklarını kullanmadan, istatistiksel ve geriye dönük veri ile analiz yapabildiği bir iş zekası projesidir.

TCKK - Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı
Hizmet Süresi 2012 - Devam Ediyor

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına, sahip oldukları nüfus cüzdanlarının yerine uluslararası standartlara uygun, her çeşit taklit, tahrif ve sahteciliği ortadan kaldıracak özelliklerde elektronik kimlik kartlarının başvurularının alınması, dağıtılması ve bu kartlarla işlem yapılabilmesine ilişkin çalışmaların yapıldığı projedir.

EVS - E-Vatandaşlık Sistemi
Hizmet Süresi 2010 - Devam Ediyor

EVS, vatandaşlık kazanma veya kaybetme başvurularının alınmasından, sonuçlandırılmasına kadar tüm süreçlerin gerçekleştirildiği ve doğum, ölüm, evlenme, boşanma gibi diğer kurumlar tarafından hazırlanan dayanak belgelerinin elektronik ortamda iletilerek MERNİS’ e işlenmesini sağlayan e-Devlet projesidir.

İSM - İş Sürekliliği Merkezi
Hizmet Süresi 2011 – Devam Ediyor

İSM, Ankara ve Konya illerinde yer alan her iki sistem merkezinin, yük dağılımlı ve eş zamanlı hizmet verdiği, ölçeklenebilir, hata toleranslı ve veri bütünlüğünün korunduğu bir yapıda çalışması için gerekli mimari ile yazılım altyapısını oluşturduğumuz ve MERNİS, KPS, AKS, EVS uygulama yazılımlarını bu mimariye uygun şekilde güncellediğimiz projedir.

KYS - Kimlik Yönetim Sistemi
Hizmet Süresi 2011 – Devam Ediyor

Merkezi yetki, kullanıcı doğrulama ve single sign-on gereksinimlerini karşılamak için 2011 yılında geliştirdiğimiz Kimlik Yönetimi Sistemi, KPS, AKS, MERNİS, Vatandaşlık, EVS, Göç.NET ve Türkiye Yolcu Bilgi Sistemi projelerimizde kullanılmaktadır.

e-İçişleri - e-İçişleri Projesi
Hizmet Süresi 2009 - 2014

e-İçişleri, İçişleri Bakanlığı merkez birimleri, Valilikler, Kaymakamlıklar ve İl Özel İdarelerinin yürütmekte olduğu işlerin ve işlemlerin elektronik ortamda yapılmasını sağlamak üzere gerçekleştirilen e-Dönüşüm projesidir.

TÜRKVET - Türkiye Veteriner Bilgi Sistemi Projesi
Hizmet Süresi 2009 - 2013

Türkvet, Gıda Kontrol Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen, büyükbaş hayvan takibi, hayvan hastalıkları bildirimi, laboratuvar numune yönetimi, kümes hayvanlarına ilişkin işletme kayıtları, kanatlı hayvan sürülerinin tanımlanması, kayıt altına alınması ve hareketlerinin kaydedilmesi hizmetlerinin elektronik ortamda gerçekleştirmesi için geliştirilmiş bir e-devlet projesidir.

e-İŞKUR - e-İŞKUR Dönüşümü Projesi
Hizmet Süresi 2004 - 2009

e-İŞKUR, Türkiye İş Kurumu bünyesinde yürütülen tüm işlemlerin, gelişen teknolojilere paralel olarak ve müşteri odaklı çalışma anlayışı doğrultusunda kullanıcı memnuniyetini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen e-devlet projesidir.

İş Zekâsı - Ekonomi Bakanlığı İş Zekâsı Projesi
Hizmet Süresi 2010 - 2015

Türkiye’nin dış ticaret politikaları ve stratejilerini geliştirmek için, TÜİK, İhracatçılar Birliği ve Maliye Bakanlığından belirli periyotlarda gelen ticaret verilerinin işlenmesi ile elde edilen veriler çerçevesinde, doğru ve hızlı kararlar alınabilmesine olanak sağlamak amacıyla gerçekleştirilen e-devlet projesidir.

SEÇSİS - Seçmen Kütüğü Sistemi
Hizmet Süresi 1994 - 2001

SEÇSİS, yasalara uygun olarak seçmen kütüklerinin eksiksiz ve güncel şekilde oluşturulması, seçim sandıklarının kayıt altına alınması, seçmenlerin sandıklara dağıtılması, ilgili listelerin hazırlanması ve seçimlerin gerçekleştirilmesine yönelik iş ve işlemlerin elektronik ortamda gerçekleştirilebilmesini sağlayan e-devlet projesidir.

ÖSS-ABTS - ÖSS Aday Başvuru ve Tercih Sistemi
Hizmet Süresi 2005

ÖSS kayıtlarının yapılacağı Başvuru Merkezlerinde, adayların başvuru, diploma notları, tercih bilgileri ve fotoğraflarının kaydedilmesini ve Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi’ne aktarılmasını sağlayan e-devlet projesidir.

KPSS-TSP - KPSS Tercih Sistemi Projesi
Hizmet Süresi 2006

KPSS’ye girmiş olan adayların var olan bilgilerini güncelleyebilmesi ve ÖSYM’ye tercih ve kadro bilgilerini bildirebilmesi için gerçekleştirilen e-devlet projesidir.

Müşterilerimiz

Projelerini Kale Yazılım değerleriyle hayata geçirmeye karar vermiş müşterilerimiz...

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü
Göç İdaresi Genel Müdürlüğü
İçişleri Bakanlığı
Ekonomi Bakanlığı
Türkiye İş Kurumu
Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi
Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü
Kalkınma Bakanlığı
Yüksek Seçim Kurulu
Elektrik Üretim A.Ş.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Eti Maden İşletmeleri
T.C. Devlet Demiryolları

Ekibimiz

A sınıfı işler A sınıfı bir ekiple mümkün olur.
İşte günlük yaşamınızdaki birçok alanda dokunuşu bulunan ve başarılı bir şekilde hayata geçirdiğimiz projelerimizin arkasındaki kadromuz.

Fikri Murat Bumin Nar

Yazılım Uzmanı

Mustafa Şener

Test Uzmanı

Onur Altun

Proje Yöneticisi

Emre Bülbül

Proje Yöneticisi

Erhan Bursoy

Kıdemli Operasyon Yazılım Uzmanı

Uygar Uyanıksoy

Yardımcı Yazılım Geliştirme Uzmanı

Nilgün Aslan

Kıdemli İş Analisti

Ayyıldız Oklaz

Yardımcı İş Analisti

Seda Yorulmaz

Kıdemli Operasyon Destek Uzmanı

Derya İpek

Kıdemli Test Uzmanı

Şafak Akpınarlı

Kıdemli Operasyon Yazılım Uzmanı

Leyla İlhan

Yönetici Asistan Yardımcısı

Serdar Engin

Proje Yöneticisi

Soner Özbey

Veri Tabanı Uzmanı

Mehmet Buğra Bilmez

Yazılım Uzmanı

Engin Çelik

Proje Yöneticisi

Selim Çağlı

Yazılım Alt Yapı Uzmanı

Mesut Temiz

Yardımcı Yazılım Uzmanı

Emine Nihan İçöz

Yardımcı Yazılım Uzmanı

Serdar Demir

Yazılım Alt Yapı Uzmanı

Tuğbay Şahin

Kıdemli Yazılım Uzmanı

Furkan Duman

Projeler Koordinatörü

Özge Yahlıer

Yardımcı Operasyon Yazılım Uzmanı

Ragıp Semih Öcalankol

Kıdemli Operasyon Yöneticisi

İlkan Yıldırım

İş Analisti

Ebru İpek Aktukmak

Yardımcı Yazılım Uzmanı

Nursel Takış

Kıdemli Test Uzmanı

Volkan Yıkılmaz

Veri Tabanı ve İş Zekası Birim Yöneticisi

Cihan Selçuk

Kıdemli Yazılım Uzmanı

Erdinç Erkenez

Kıdemli Web ve Grafik Tasarım Uzmanı

Kutlu Eren

Yazılım Uzmanı

Ali İhsan Şahin

Konfigürasyon Uzmanı

Volkan Ünal

Alt Yapı Birim Yöneticisi

Başar Dalkılıç

Proje Yöneticisi

Harun Salih Uzun

İş Zekası Uzmanı

Ali İnce

Genel Müdür Yardımcısı

Canan Gül Erdoğan

Kıdemli Operasyon Destek Uzmanı

Lale Kurdoğlu

Kıdemli Yazılım Uzmanı

Seray Pekeriçli

Kıdemli Veri Tabanı Uzmanı

Selçuk Aydın

Genel Müdür Yardımcısı

Selim Çoban

Yazılım Uzmanı

Hakan Afşar

Kıdemli Yazılım Uzmanı

Bekir Atlıhan

Proje Yöneticisi

Ayten Danacı

Kıdemli Yönetici Asistanı

Dilara Koçhisar

Kıdemli İnsan Kaynakları Uzmanı

Cevdet Erdoğan

Kıdemli Sistem Uzmanı

Tayfun Usta

Proje Yöneticisi

Şennur Kıyanç

Proje Yöneticisi

Aslı Pakkan

Kıdemli Test Uzmanı

Duygu Doğansoy

İş Analisti

İlker Hacıoğlu

Kıdemli Operasyon Yazılım Uzmanı

Derya Karaman

Test Uzmanı

Ahmet Can Taşdemir

Yardımcı Yazılım Uzmanı

Murat Türkoğlu

Kıdemli Operasyon Destek Uzmanı

Feride Yavuz

Kıdemli İş Analisti

Bora Aksoy

Kıdemli Analiz ve Kalite Birimi Yöneticisi

Celal Yıldırım

Projeler Koordinatörü

Erhan Kale

Genel Müdür

Nilda Kuzu

Yazılım Uzmanı

Mikail Sarıkaya

Yazılım Uzmanı

Gülçin İmdat Terzi

Kıdemli İş Analisti

Armağan Ergon

Kıdemli Yazılım Alt Yapı Uzmanı

Furkan Emre Akalın

Yardımcı Veri Tabanı Uzmanı

Aslıhan Çağlak

Kıdemli Test Uzmanı

Can Akkaya

Yazılım Uzmanı